Biriz Misyon
Tekstil sanayinin kalbinin attığı yer olan Bursa'da, 1995 yılından bu yana üstün kalite anlayışının ve teknolojinin son ürünü makine parkuruyla hizmet veren Boyer A.Ş. iplik ve kumaş boyama alanında devlere hizmet veren sektörün öncü firmalarındandır. İplik ve kumaş boyamada yeniliklerin öncüsü olmayı kendine hedef olarak belirleyen Boyer, çevreye duyarlı ve koşulsuz müşteri memnuniyetine dayanan müşteri odaklı üretim felsefesi ile faaliyetlerini 9 000 metrekare kapalı olmak üzere toplam 13 000 metrekare açık alan üzerinde sürdürmektedir.

Günlük 10 ton polyester iplik boyama kapasitesi bulunan Boyer Tekstil'de, 20 denye den 900 denye ye kadar polyester ipliği, poliviskon, kesik elyaf, ham polyester ile brode iplikleri boyanmaktadır. Her çeşit iplik özellikle 20 denye polyester iplik boyama konusunda yılların vermiş olduğu tecrübeye sahiptir. 15 Ton günlük polyester kumaş boyama kapasitesi olan Boyer Tekstil bünyesinde polyester karışım kumaşlar boyandığı gibi pesfit, microfiber, tergal, tergalet ve tül tipi boyama da yapılmaktadır.

Kurulduğu günden itibaren kaliteye önem veren Boyer Tekstil, 2004 yılı içerisinde olduğu gibi 2005 yılı içerisinde de yaptığı çalışmalar sonucu polyester iplik ve kumaş boyama süreçlerinin OEKO-TEX standardında olduğunu belirledi.
Copright Biriz © 2013
Favorilerime Ekle            Anasayfa Yap           İletişim
Bir şeyin iyi veya kötü olma özelliği. Mala değer verdiren, yapım, dış manzara, renk ve tat gibi ona ait özelliklerin hepsine kalite denir.
Kalite Nedir?
Dijital Katalog
Ürün Çeşitlerimiz  Yakında Burada..