Grup Şirketleri
Copright Biriz © 2013
Favorilerime Ekle            Anasayfa Yap           İletişim
Bir şeyin iyi veya kötü olma özelliği. Mala değer verdiren, yapım, dış manzara, renk ve tat gibi ona ait özelliklerin hepsine kalite denir.
Kalite Nedir?
Dijital Katalog
Ürün Çeşitlerimiz  Yakında Burada..
ARYA TEKSTİL
Toptan ve perakende satış mağazacılığı alanında da ARYA markası ile varlığını sürdüren Turkuaz Tekstil Grup yurtiçinde Fatih/Laleli bölgesindeki mağazalarla ve yurtdışında açmış olduğu mağazalar ile yatırımlarını taçlandırmıştır.Özellikle Rusya’da mağazalaşmaya önem veren gurubumuzun 10.000 metrekare kapalı alan mağaza-depo kullanım yeri mevcuttur. Ukrayna' da ise 3000 metrekare kapalı alan kullanım yeri mevcuttur. Son kullanıcı ile direkt temas halinde olmanın verdiği avantajları pazarlamadan üretime kadar her türlü aşamada kullanmaktadır.
www.aryatekstil.ru
BOYER TEKSTİL
Tekstil sanayinin kalbinin attığı yer olan Bursa'da, 1995 yılından bu yana üstün kalite anlayışının ve teknolojinin son ürünü makine parkuruyla hizmet veren Boyer A.Ş. iplik ve kumaş boyama alanında devlere hizmet veren sektörün öncü firmalarındandır. İplik ve kumaş boyamada yeniliklerin öncüsü olmayı kendine hedef olarak belirleyen Boyer, çevreye duyarlı ve koşulsuz müşteri memnuniyetine dayanan müşteri odaklı üretim felsefesi ile faaliyetlerini 9 000 metrekare kapalı olmak üzere toplam
13 000 metrekare açık alan üzerinde sürdürmektedir.
www.boyertekstil.com
TUBAN TEKSTİL
1995 yılında Bursa'da kurulan Tuban Tekstil, 3 000 metrekare kapalı alanda faaliyet göstermektedir. Sahip olduğu uzman kadrosuyla yılda 3 000 000 metrekare brodeli perdelik kumaş üretim kapasitesine sahip fabrikamız; brode işlemeli perde, güpür, fisto, fantezi brode üretimi yapmaktadır.
www.tubantekstil.com